شرایط و قوانین استفاده از خدمات هایگرام
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات هایگرام، به دقت ملاحظه فرمایید.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های هایگرام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است؛ متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ ها و سرویس‏‌ های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می ‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌ شود که به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات سایت هایگرام اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ ها و خدمات ما استفاده می‏‌ کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌ کنید و یا به ما ایمیل می ‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می ‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ ها باشد، شما موافقت می‌‏ کنید که سایت هایگرام به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
هایگرام به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌ کند. همچنین متعهد می ‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن ‏‌تر و امن ‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت هایگرام، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌ دهید.

ثبت، پردازش و ارائه خدمات
سایت هایگرام دارای سه بسته پیشنهادی می باشد.
• بسته یک کاربره : دارای خدمات پست (عکس + ویدیو)، استوری (عکس + ویدیو)، آلبوم (عکس + ویدیو) و 1 گیگ حافظه اختصاصی برای ذخیره سازی محتوا
• بسته سه کاربره : دارای خدمات پست (عکس + ویدیو)، استوری (عکس + ویدیو)، آلبوم (عکس + ویدیو) و 4 گیگ حافظه اختصاصی برای ذخیره سازی محتوا
• بسته ده کاربره : دارای خدمات پست (عکس + ویدیو)، استوری (عکس + ویدیو)، آلبوم (عکس + ویدیو) و 10 گیگ حافظه اختصاصی برای ذخیره سازی محتوا

هم زمان با ثبت سفارش، استفاده از سرویس هایگرام برای شما آغاز می شود.

کاربران باید هنگام ثبت سفارش بسته مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

هایگرام خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌ های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.