پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ های متداول در استفاده از هایگرام

هایگرام، یک نرم افزار مدیریتی تحت وب بسیار قوی، برای سازماندهی اکانت اینستاگرام شما است. قابلیت های پیشرفته هایگرام بستری را برای مدیران شبکه های اجتماعی فراهم می کند تا بتوانند، به صورت همزمان چندین اکانت را مدیریت کنند. علاوه بر این، قابلیت های منحصر به فرد این سیستم، شامل ارسال خودکار و زمان بندی شده پست ها ( به صورت عکس، آلبوم، ویدیو و استوری)، درج کامنت، لایک، فالو، آنفالو و همچنین ارسال دایرکت به صورت خودکار را برای شما فراهم می کند.

برای ثبت نام در هایگرام از منوی اصلی سایت روی گزینه ی ثبت نام کلیک کنید سپس در صفحه ی باز شده، نام و نام خانوادگی، ایمیل، رمز عبور و منطقه زمانی خود را وارد کرده و عضو هایگرام شوید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به آموزش ثبت نام در هایگرام مراجعه کنید.

برای ورود به حساب کاربری خود از منوی اصلی سایت روی گزینه ورود کلیک کنید. سپس در صفحه ی باز شده، با ورود ایمیل و رمز عبورتان می توانید به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید.
برای اطلاعات بیشتر به آموزش ورود به پنل مراجعه کنید.

هایگرام، سه نوع بسته (یک کاربره، سه کاربره و ده کاربره) برای مدیریت حساب های کاربری شما در اینستاگرام ارائه می دهد که امکان پرداخت به دو صورت ماهیانه و سالیانه وجود دارد. لازم به ذکر است که تمامی این بسته ها دارای امکاناتی مانند پشتیبانی از انواع پست (عکس، استوری، آلبوم، ویدئو)، استفاده از فضای ابری (one drive, google drive, drop box)، پشتیبانی از spintax و همچنین فضای ذخیره سازی 10 گیگابایت می باشند.
برای مشاهده تعرفه ها و اطلاعات بیشتر بسته ها می توانید به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.

پس از ثبت نام در هایگرام و انتخاب بسته ی مورد نیاز خود می توانید از طریق پرداخت امن بوسیله درگاه اینترنتی بانک ملت هزینه سفارش را بصورت آنلاین پرداخت کنید.

هایگرام دارای “نماد اعتماد الکترونیک” بوده و متعهد می شود کلیه پرداخت های اینترنتی را در بستر امن SSL و از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت پوشش دهد. با این وجود کاربران می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در پرداخت، از طریق صفحه ثبت شکایات ، مشکلات خود را ثبت کرده و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشند.

پس از ثبت نام در هایگرام و خرید بسته موردنظر خود، با توجه به بسته انتخابی (یک کاربره، سه کاربره یا ده کاربره) می توانید حساب های کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید.
برای اطلاع از نحوه ی افزودن حساب های کاربری، به آموزش افزودن حساب های کاربری مراجعه کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در هایگرام، روی گزینه “افزودن پست” کلیک کنید سپس از منوی های باز شده با توجه به نیاز خود، یکی از گزینه های “افزودن پست” ، “افزودن استوری” و یا “افزودن آلبوم” را انتخاب کنید. حال، عکس یا ویدئو مورد نظر خود را انتخاب کرده، کپشن مربوطه را نوشته و زمان بارگزاری پست را مشخص کنید. هایگرام، در زمان معین شده توسط شما، پست، استوری یا آلبوم دلخواهتان را در صفحه ی اینستاگرام انتخابی شما، بصورت خودکار بارگزاری می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید آموزش ارسال پست و استوری زمان دار را مشاهده کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در هایگرام، در صفحه ی افزودن پست، از پانل رسانه روی گزینه “حالت حذف” کلیک کنید، سپس فایل هایی را که میخواهید حذف شوند، تیک بزنید، حال روی گزینه “حذف شود” کلیک کنید.
برای اطلاعات بیشتر، بخش انتهایی آموزش ارسال پست و استوری زمان دار را مشاهده نمایید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در هایگرام، وارد صفحه ی افزودن پست شوید، حال از پانل رسانه، روی گزینه ی “کامپیوتر شما” کلیک کرده و فایل موردنظر خود را انتخاب کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید، “آموزش ارسال پست و استوری زمان دار” را مشاهده کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در هایگرام، وارد صفحه ی افزودن پست شوید، حال اگر فایل تان در اینترنت آپلود شده است، آدرس آن را از طریق بخش “نشانی اینترنتی” وارد کنید. سپس منتظر شوید تا فایل بارگزاری شود.
برای اطلاعات بیشتر می توانید، “آموزش ارسال پست و استوری زمان دار” را مشاهده کنید.

بله، پس از ورود به حساب کاربری تان در هایگرام و انتخاب گزینه افزودن پست، می توانید پس از افزودن پست موردنظرتان، برای اضافه کردن موقعیت مکانی (location) به آن، روی گزینه “تنظیمات پیشرفته” کلیک کنید و موقعیت مکانی خود را وارد کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید، “آموزش ارسال پست و استوری زمان دار” را مشاهده کنید.

پس از ورود به حساب کاربری تان در هایگرام و انتخاب گزینه “افزودن پست”، وارد تب “افزودن آلبوم” شوید. سپس فایل هایی را که می خواهید در آلبوم قرار گیرند به ترتیب، از قسمت رسانه انتخاب کرده و به پانل پست جدید منتقل کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید، “آموزش ارسال پست و استوری زمان دار” را مشاهده کنید.

بله، شما می توانید جهت جلوگیری از تایپ مجدد کپشن های پرکاربرد و تکراری، قالب کپشن تعریف کنید. به منظور اطلاع از چگونگی نحوه تعریف قالب کپشن، می توانید “آموزش قالب های کپشن” را مشاهده کنید.

بله، پس از افزودن پست زمان دار، می توانید از طریق گزینه “تقویم”، پست ها و تاریخ های مربوط به هر کدام را مشاهده و مدیریت کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید، “آموزش لیست زمان بندی پست ها” را مشاهده کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در هایگرام، با انتخاب گزینه “فالو خودکار” می توانید بر اساس پارامترهایی مانند هشتگ، افراد و موقعیت مکانی، صفحات اینستاگرام موردنظرتان را بصورت خودکار فالو کنید. همچنین از طریق گزینه “آنفالو خودکار” می توانید صفحاتی را آنفالو کنید.
جهت اطلاعات بیشتر به “آموزش فالو خودکار” و “آموزش آنفالو خودکار” مراجعه کنید.

بله، پس از ورود به صفحه فالو یا آنفالو خودکار می توانید از طریق بخش “سرعت”، سرعت فالو یا آنفالو خودکار توسط هایگرام را تعیین کنید.
جهت اطلاعات بیشتر به “آموزش فالو خودکار” و “آموزش آنفالو خودکار” مراجعه کنید.

پس از ورود به صفحه فالو یا آنفالو خودکار، در تب “گزارش فعالیت” می توانید گزارش فعالیت هایی که تاکنون صورت گرفته را مشاهده نمایید.
جهت اطلاعات بیشتر به آموزش فالو خودکار و آموزش آنفالو خودکار مراجعه کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در هایگرام، روی گزینه “کامنت خودکار” کلیک کنید. حال با انتخاب اکانت اینستاگرام موردنظرتان و انجام تنظیمات مربوط به نحوه کامنت گذاشتن، می توانید بر اساس #هشتگ، موقعیت مکانی و یا افراد خاص، برای پست های موردنظرتان بصورت خودکار کامنت بگذارید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید آموزش کامنت خودکار را مشاهده کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در هایگرام، از طریق گزینه “دایرکت خودکار” می توانید با تعیین سرعت ارسال دایرکت، نوشتن متن پیام و … به فالورهای خود بصورت خودکار دایرکت ارسال کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به آموزش دایرکت خودکار مراجعه کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در هایگرام، روی گزینه “لایک خودکار” کلیک کنید. حال با انتخاب اکانت اینستاگرام موردنظرتان و انجام تنظیمات مربوط به نحوه لایک خودکار، می توانید بر اساس #هشتگ، موقعیت مکانی و یا افراد خاص، پست های موردنظرتان را بصورت خودکار لایک کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید آموزش لایک خودکار را مشاهده کنید.

برای ثبت نظرات، انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود می توانید وارد صفحه ثبت شکایات شوید سپس از طریق تکمیل فرم موجود در صفحه، مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید به آموزش ثبت شکایات مراجعه کنید.

برای تغییر رمز عبور، ابتدا وارد حساب کاربری تان در هایگرام شوید، سپس از طریق صفحه ی پروفایل، رمز عبور جدید خود را وارد کرده و تغییرات را ذخیره کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آموزش تغییر رمز عبور مراجعه کنید.

برای تغییر اطلاعات حساب کاربری خود در هایگرام، ابتدا وارد حساب کاربری تان شوید، سپس از طریق صفحه ی پروفایل می توانید اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، زبان، منطقه زمانی، فرمت تاریخ، ساعت و ایمیل را مشاهده کرده و ویرایش کنید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آموزش تغییر اطلاعات کاربری مراجعه کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود در هایگرام، روی گزینه “افزودن پست” کلیک کرده و از پانل رسانه، گزینه ی اطلاعات را انتخاب کنید. در این بخش می توانید اطلاعاتی مانند باقیمانده فضای ذخیره سازی، مجموع فایل های آپلود شده و … را مشاهده کنید.
برای اطلاعات بیشتر آموزش فضای ذخیره سازی را مشاهده نمایید.