زمان مناسب برای گذاشتن پست در اینستاگرام

زمان مناسب برای گذاشتن پست در اینستاگرام

۱۳۹۶/۰۸/۰۷

تحقیقات انجام شده در پست های اینستاگرام 500 کمپانی در سال 2013 حاکی از آن است که زمان بارگذاری پست در اینستاگرام اهمیت چندانی ندارد. در واقع انتخاب زمان مناسب برای گذاشتن پست بایستی با توجه به فعالیت دنبال کننده های شما باشد. اینستاگرام این امکان را برای بیزنس های بزرگ و کوچک فراهم کرده که بتوانند در هر لحظه میزان فعالیت دنبال کننده ها و سایر ویژگی های آنها را مشاهده کنند. این سرویس کمک قابل توجهی به مدیران شبکه های اجتماعی برای انتخاب زمان مناسب برای درج پست و یا محتوای مطالب خود کرده است.

مطابق با تحقیقات Hubspot، با استفاده از داده‌های جمع‌آوری‌شده از منابع مختلف،Hubspot یک اینفوگرافیک را در اوایل 2016 منتشر کرد که نشان می‌دهد بهترین زمان برای ارسال مطلب در اینستاگرام هر ساعاتی از روز دوشنبه یا پنج‌شنبه است. به‌غیراز ساعت‌ هایی بین 3 تا 4 عصر و بهترین زمان برای آپلود ویدئو در شب بین ساعت 9 شب تا 8 صبح است. زمان‌های خاص دیگری که برای ارسال مطلب مناسب هستند شامل ساعت 2 صبح، 5 عصر و 7 شب در چهارشنبه می‌ باشد.

بنابراین با توجه به این که محتوای صفحه اینستاگرام شما مختص چه افرادی است، زمان مناسب برای گذاشتن پست متفاوت است. اگر مخاطبین شما افراد بزرگسال هستند باید به این نکته توجه کنید که ابتدای روز و ساعات 7 تا 9 صبح، ساعات 12 تا 14 و همچنین ساعات 17 تا 20 بهترین زمان ممکن برای درج پست می باشد. شما میتوانید با پیش بینی ساعات فراغت مخاطبین خود مطالب صفحه اینستاگرام خود را مدیریت کنید.

پاسخی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.